Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner, göz kapağının bittiği ve kirpiklerin başladığı yere uygulanır. Kirpik hattına uygulanan bir kalıcı göz makyajı tekniği sayesinde gözlere derinlik katarken daha doğal bir kalıcı makyaj görünümü elde etmenizi sağlar.

Gündelik makyajınızda tercih edebileceğiniz gibi özel günlerinizde şıklığınıza şıklık katmak için de kullanmanız mümkün.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ

Kalıcı Dipliner Nasıl Yapılır?

Bir uzmanın elinden çıktığı takdirde oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşen ve başarılı sonuçlara yol açan bir yöntem olarak bilinir. Eğer siz de günün 24 saati, haftanın her günü güzel ve bakımlı görünmek istiyorsanız, kalıcı makyaj teknikleri arasından kalıcı dipliner yöntemini tercih edebilirsiniz.

Kalıcı Dipliner Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli?

İyi bir uygulama nasıl olmalı sorusunun cevabı, dipliner uygulamanızı yaptırmak üzere gittiğiniz kalıcı makyaj uzmanınıza bağlıdır. Kalıcı makyaj uzmanının kullandığı boyalar ve pigmentler, eyeliner ve dipliner kalemlerinin kalitesi, kaç yıldır bu işi yaptığı ve elbette başarı oranlar, uygulama ile karşı karşıya kalıp kalamayacağınızın göstergeleridir.

Örneğin kalıcı diplinerı dövme prosedürlerinden ayıran en önemli fark, kullanılan boyaların tamamen organik olmasıdır. Dövme işlemlerinde kullanılan boyalar, pek çok farklı kimyasal madde içerir. Bu yüzden de cilt altına yapılan bir dövme, ömür boyu kalıcılığını sürdürür. Yapımında kullanılan boya pigmentleri ise yüzde yüz doğal olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Herhangi bir kimyasal içermedikleri için de uygulama sonrası yaklaşık 1,5 sene sonra boyaların soluklaşmaya başlaması oldukça normaldir.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ

İyi Bir Uygulama İçin…

Öncelikli olarak herhangi bir kalıcı dipliner uygulaması yaptırmaya karar vermeden önce, çalışmayı planladığınız kalıcı makyaj uzmanına aşağıdaki soruları sormanız gerekiyor:

Kullandığı eyeliner/dipliner kaleminin markası nedir?
İşlem esnasında kullandığı anestezi kreminin markası ve etkisi nedir?
Kullanılan boyaların organik ve doğallık oranı nedir? İçerisine kimyasal var mıdır?
İşlem ne kadar sürecektir? *Kaliteli ve düzgün işçilik için kalıcı diplinerda en az yarım saat kadar bir süre gerekir. Yarım saatten daha kısa bir süre vaat edenlere (10-15 dakika) şüphe ile yaklaşmanız tavsiye edilir.
Daha önce yapmış olduğu kalıcı eyeliner uygulamalarının örnekleri?
Kaç yıldır kalıcı makyaj işinde çalışmaktadır?
Referans olarak gösterebileceği eski müşterileri var mıdır? Onlarla iletişime geçmek mümkün müdür?
İşlem sonrasında düzgün bir iyileşme süreci için hangi bakım prosedürlerini önermektedir?
Şişlik ya da morluk oluşması durumunda tavsiye ettiği özel bir krem var mıdır?
Uygulaması tamamlandıktan sonra kontrol amaçlı gelmeniz gerekecek midir?
Kliniğinde kaç kişi çalışmaktadır?

Randevu Formu

1 + 3 = ?

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ