Protez Tırnak

Protez tırnak deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır. 21 gün daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar.

Tırnak boyunuzu ortalama 2 saat içinde uzatabilirsiniz. İstediğiniz nail art yani tırnak sanatı ile süsleyerek ortalama 21 gün hiç bozulmadan kullanmanızı sağlar.

Protez tırnak deyince hayalimiz de hemen çok uzun abartılı tırnaklar canlanıyor. Fakat protez tırnak istenilen boyutta ve şekilde yapılabilen bir tırnak uzatma işlemidir.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ

Bu uygulamada önemli olan doğal tırnakla temas halinde olunduğu aşamalardır. Kısacası hazırlık aşaması ve çıkartma aşaması önemlidir. Bu nedenle hazırlık aşamasında doğal tırnağın yağdan arındırılması gerekmektedir.

Aynı zamanda bu arındırma işleminde aşırıya kaçan törpüleme tehlikelidir. Ayrıca uygun törpünün seçilmemesi doğal tırnağa zarar verir.

Aynı şekilde çıkarma işleminde de törpü ile yapılmaktadır. Fakat bu törpüleme işleme protez tırnağa yapılmalıdır. Öncelikle doğal tırnağa yaklaştıkça törpü ya da başlıklar farklılık gösterir.

Son olarak doğal tırnak için uygun olmayan bazı başlıklarla yapılması durumunda yine tırnağa zarar verecektir.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ

Protez Tırnak Çeşitleri

Akrilik Tırnak: Akrilik tırnak en eski tırnak malzemelerindendir.

Akrilik toz maddesinin, akrilik sıvısıyla birleştirilmesi ile yapılan protez çeşididir.

Genelde uzak doğulu uzmanlar tarafından tercih edilir. Bazen hafif rahatsız edici bir koku içerir. Bu sebeple çok fazla tercih etmesek de, salonlarımızda akrilik tırnak yapılmaktadır.

Akrilik maddesinin günümüzde daha modernize edilmiş çeşidi de smart akriliktir.

Dipping Tırnak: Akrilik malzemesinin daha basit şekilde uygulanan bir çeşidir. Ağırlıklı olarak akrilik tozu ve tırnak yapıştırıcısı kullanılır.

Ayrıca  genellikle ekspres protez tırnak gibi yada amatör uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Jel Tırnak: Jelin parlak görüntüsü, koku içermemesi avantajdır. Ayrıca renk alternatifleri ve dayanıklılığı nedeniyle en çok jel uygulaması yapmaktayız.

Protez tırnak uygulaması için özel üretilen jel maddesinin tırnak üzerinde şekil verilmesi ile yapılan uygulamadır.

Smart Akrilik: Aslında içeriğinde hem jel hem akrilik maddesini içerir. Fakat bu ürün iki malzemenin de olumlu birçok özelliğini taşıyor.

Kısacası hem yoğun çalışan bayanlar içindir. Ayrıca hem de sürekli ev işiyle uğraşıp tırnaklarının bakımıyla yeteri kadar ilgilenemeyen hanımlar için hayat kolaylaştırır.

Randevu Formu

1 + 7 = ?

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ