Microblading Kaş Kontürü

Microblading Kaş Kontürü, kişinin seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşları için ideal uzunluk ve gürlükte doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan yöntemdir.

Bu yöntemde hedef kişinin yüzüne ve ten rengine uygun kaşı yapmaktır. Özel bir alet kullanılarak, tek tek kaş kılına benzeyen çizikler uygulanmaktadır.

Bunun Yanında Kaş hattında deriye atılan her çiziğe yerleşen renk pigmentleri doğal kıl görünümündedir. Renk pigmentleri derinin en üst kısmında epidermise bırakılmaktadır.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ

Bu yöntem ömürlük bir işlem değildir. Sonuçta Renk pigmentleri derinin en üst katmanında olduğu için kalıcılığı 1 ile 2 yıldır.

Aynı zamanda kalıcılık periyodu, kişinin cilt tipine ve rengine göre değişkenlik gösterecektir.

Uygulama sırasında kişi herhangi bir acı hissetmez. Çünkü lokal anestezi uygulanmakta. Lakin yaklaşık olarak 1 saat süren işlemden sonra günlük hayata kalınan yerden devam edilebilir. Dolayısı ile Bu yöntemden sonra kaş bakımı daha kolay hale gelmektedir.

Microblading Kaş Kontürü İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Gelgelelim İşlemin sağladığı avantajlar şunlardır;

Özellikle zayıf, güçsüz kaş tipine sahip kişilerin kaşlarına zarar vermeden, doğal görünümde gür ve kalın kaşlara sahip olmasını sağlarsınız.

Benzer şekilde Dünyanın en kaliteli boyalarını kullanıyoruz. dolayısı ile Boya pigmentlerinin kaş dövmesinde olduğu gibi 4-5 kat derine değil de cildin ilk katmanına işlenir ve zamanla renk değişimine uğramadan ciltten kayıp oluyor. Sonuçta  makyaj gereksinimlerini azaltır ve uzun süre işlem yapmadan güçlü ve belirgin kaşlara sahip olmayı sağlarsınız.

Microblading Kaş Kontürü

Psikolojik açıdan kişilerin kendisini iyi hissetmesini sağlarken estetik açıdan daha uyumlu bir görünüm elde edilmesini sağlarsınız.

Kalıcı kaş işlemi olarak bilinse de ortalama 1-2 yıl kalıcılığı olan microblading, ilerleyen yıllarda form değişikliği isteyenlere bu fırsatı sunarsınız.

Başka bir deyişle, işlem esnasında lokal anestezi uygulanır. Bu sayede acı hissetmezsiniz. Ortalama 1-2 saat süren işlem sonunda günlük yaşama dönülebilirsiniz.

Son olarak İşlem sonrası kaş bakımı daha kolay hale gelir, Kaş alırken kaş hattının belli olması hata yapma payını azaltırsınız.

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ

Randevu Formu

1 + 0 = ?

BİLGİ ve RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYINIZ